Group Bulk Operations (2.0.6) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Groups
hu: Csoportok

en: Group
hu: Csoport

en: Cancel
hu: Mégsem

en: User
hu: Felhasználó

en: Enter a comma separated list of user names.
hu: Felhasználónevek listája vesszővel elválasztva.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hu: @operation feldolgozása közben hiba történt az argumentumokkal: @args
