Group Bulk Operations (3.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Enter a comma separated list of user names.
fi: Syötä käyttäjänimet pilkuilla eroteltuina.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
fi: Virhe käsiteltäessä operaatiota @operation argumenteilla: @args
