Group Bulk Operations (3.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: User
gl: Usuario/a

en: Enter a comma separated list of user names.
gl: Introduza unha lista separado por comas de nomes de usuario.
