Group Bulk Operations (3.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: User
nl: Gebruiker

en: Enter a comma separated list of user names.
nl: Voer een lijst met gebruikersnamen in, gescheiden door komma's.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args
