Group Bulk Operations (3.0.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Groups
oc: Gropes

en: Group
oc: Grop

en: Cancel
oc: Anullar

en: User
oc: Utilizaire

en: Enter a comma separated list of user names.
oc: Sasissètz una lista de noms d'utilizaires separats per de virgulas.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
oc: Una error s'es producha al moment del traitement de @operation amb per arguments : @args
