Group Bulk Operations (3.0.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Cancel
sv: Avbryt

en: User
sv: Användare

en: Enter a comma separated list of user names.
sv: Ange en kommaseparerad lista med användarnamn.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
sv: Ett fel inträffade vid bearbetning av @operation med argument: @args
