Group Bulk Operations (3.0.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
tr: Gruplar

en: Group
tr: Grup

en: Cancel
tr: İptal

en: User
tr: Kullanıcı

en: Enter a comma separated list of user names.
tr: Virgülle ayrılmış bir kullanıcı adları listesi girin.
