Group Bulk Operations (3.0.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ca: Grups

en: Group
ca: Grup

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: User
ca: Usuari

en: Enter a comma separated list of user names.
ca: Introduïu un llistat de noms d'usuari separats per comes.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava @operation amb paràmetres : @args
