Group Bulk Operations (3.0.0-alpha3) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Cancel
es: Cancelar

en: User
es: Usuario

en: Enter a comma separated list of user names.
es: Indique una lista de nombres de usuarios separados por comas.

en: Remove user
es: Borrar usuario

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
es: Se ha producido un error al procesar @operation con los argumentos : @args
