Group Bulk Operations (3.0.0-alpha3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: لغو

en: User
fa: کاربر

en: Enter a comma separated list of user names.
fa: فهرستی که با کاما جدا شده از نام کاربران را وارد کنید
