Group Bulk Operations (3.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Groups
az: Qruplar

en: Group
az: Qrup

en: Cancel
az: Ləğv et

en: User
az: İstifadəçi

en: Enter a comma separated list of user names.
az: İstifadəçi adlarının vergüllə ayrılmış siyahısını daxil edin.
