Group Bulk Operations (3.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: User
el: Χρήστης

en: Enter a comma separated list of user names.
el: Εισάγετε μια λίστα ονομάτων χρηστών διαχωρισμένα με κόμμα.
