Group Bulk Operations (3.1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Groups
eu: Multzoak

en: Group
eu: Taldea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Enter a comma separated list of user names.
eu: Sartu erabiltzaile lista komaz bereizturik.
