Group Bulk Operations (3.1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: User
ja: ユーザー

en: Enter a comma separated list of user names.
ja: ユーザー名の一欄をカンマ区切りで入力してください。

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ja: 引数の @operation を処理中にエラーが発生しました: @args
