Group Bulk Operations (3.1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Cancel
pl: Anuluj

en: User
pl: Użytkownik

en: Enter a comma separated list of user names.
pl: Wprowadź liste użytkowników oddzieloną przecinkami.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
pl: Wystąpił błąd w trakcie wykonywania @operation z argumentami : @args
