Group Bulk Operations (3.1.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Enter a comma separated list of user names.
bo: ཚེག་འབྲིང,ཡིས་མཚམས་བྱས་པའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ཐོ་ཞིག་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག
