Group Bulk Operations (3.1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Cancel
et: Tühista

en: User
et: Kasutaja

en: Enter a comma separated list of user names.
et: Sisesta komaga eraldatud nimekiri kasutajanimedest.
