Group Bulk Operations (3.1.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Groups
hr: Grupe

en: Group
hr: Grupa

en: Cancel
hr: Otkaži

en: User
hr: Korisnik

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
hr: Došlo je do greške tijekom @operation s argumentima: @args
