Group Bulk Operations (3.1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Groups
uk: Групи

en: Group
uk: Група

en: Cancel
uk: Скасувати

en: User
uk: Користувач

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Введіть через кому список імен користувачів.

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args
