Group Bulk Operations (3.1.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Groups
ru: Группы

en: Group
ru: Группа

en: Cancel
ru: Отмена

en: User
ru: Пользователь

en: Enter a comma separated list of user names.
ru: Введите список имен пользователей, разделенный запятыми

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
ru: Возникла ошибка в процессе @operation с аргументами: @args
