Group Bulk Operations (3.1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Groups
he: קבוצות

en: Group
he: קבוצה

en: Cancel
he: ביטול

en: User
he: משתמש

en: Enter a comma separated list of user names.
he: הזינו רשימה של שמות משתמש מופרדים בפסיק.
