Group clone (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Group
hu: Csoport

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Content type settings
hu: Tartalomtípus beállításai

en: Save
hu: Mentés

en: Clone
hu: Klónozás

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Group type ID
hu: Csoporttípus-azonosító
