Group clone (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Approve
ka: დადასტურება

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Content type settings
ka: კონტენტის ტიპის პარამეტრები

en: Revert
ka: დაბრუნება
