Group clone (1.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Group
pt: Grupo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Content type settings
pt: Configurações por tipo de conteúdo

en: Save
pt: Salvar

en: Clone
pt: Clonar

en: Revert
pt: Reverter
