Group clone (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Group
sk: Skupina

en: Enabled
sk: Povolené

en: Content type settings
sk: Nastavenia typov obsahov

en: Save
sk: Uložiť

en: Clone
sk: Klonovať

en: Revert
sk: Vrátiť
