Group clone (1.1.0-rc1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Approve
bg: Одобри

en: Group
bg: Група

en: Enabled
bg: Активиран

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Revert
bg: Връщане
