Group clone (1.1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Group
bs: Grupa

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Clone
bs: Klon

en: Revert
bs: Vratiti
