Group clone (1.1.0-rc1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Approve
da: Godkend

en: Group
da: Gruppe

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Content type settings
da: Indstillinger for indholdstype

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Clone
da: Klon

en: Revert
da: Gendan
