Group clone (1.1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Group
eu: Taldea

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Clone
eu: Klonatu
