Group clone (1.1.0-rc1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Approve
is: Samþykkja

en: Group
is: Hópur

en: Enabled
is: Virkt

en: Content type settings
is: Stillingar efnistegunda

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Clone
is: Klóna
