Group clone (1.1.0-rc1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Group
km: ក្រុម

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម
