Group clone (1.1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Group
lt: Grupė

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Revert
lt: Sugrąžinti
