Group clone (1.1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Group
lv: Grupa

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Clone
lv: Klonēt

en: Revert
lv: Atgriezt
