Group clone (1.1.0-rc1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Group
ro: Grup

en: Enabled
ro: Activat

en: Content type settings
ro: Setările tipului de conţinut

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Clone
ro: Clonare

en: Revert
ro: Revenire
