Group clone (1.1.0-rc1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Group
te: సమూహం

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం
