Group clone (1.1.0-rc1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Group
vi: Nhóm

en: Enabled
vi: Bật

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Clone
vi: Nhân bản

en: Revert
vi: Trở lại
