Group clone (1.1.0-rc2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Group
ar: المجموعة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Content type settings
ar: إعدادات نوع المحتوى

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Clone
ar: استنساخ

en: Revert
ar: استرجع
