Group clone (1.1.0-rc2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Approve
hy: Հաստատել

en: Group
hy: Խումբ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն
