Group clone (1.1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Approve
ru: Утвердить

en: Group
ru: Группа

en: Enabled
ru: Включено

en: Content type settings
ru: Настройки типов материалов

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Clone
ru: Клонировать

en: Revert
ru: Вернуть

en: Configuration array for the plugin
ru: Массив конфигурации для плагина
