Group clone (1.1.0-rc3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ast: Aprobar

en: Group
ast: Grupu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Revert
ast: Desfacer
