Group clone (1.1.0-rc3) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Group
bo: ཁག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Clone
bo: བསྐྱར་བཟོ

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག
