Group clone (1.1.0-rc3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Group
ca: Grup

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Content type settings
ca: Paràmetres dels tipus de contingut

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Clone
ca: Clona
