Group clone (1.1.0-rc3) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Approve
fil: Aprubahan

en: Group
fil: Grupo

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Default
fil: Pamantayan
