Group clone (1.1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Group
hr: Grupa

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Content type settings
hr: Postavke tipa sadržaja

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Revert
hr: Vrati
