Group clone (1.1.0-rc3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Approve
id: Setujui

en: Group
id: Grup

en: Enabled
id: Aktif

en: Content type settings
id: Pengaturan tipe konten

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: Clone
id: Kloning

en: Revert
id: Kembali
