Group clone (1.1.0-rc3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Approve
pt: Aprovar

en: Group
pt: Grupo

en: Enabled
pt: Ativado

en: Content type settings
pt: Definições do tipo de conteúdo

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Clone
pt: Clonar

en: Revert
pt: Reverter

en: Group type ID
pt: ID do tipo de grupo
