Group clone (1.1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Approve
uk: Схвалити

en: Group
uk: Група

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Content type settings
uk: Настроювання типів матеріалів

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Clone
uk: Клонувати

en: Revert
uk: Відновити
