Group clone (1.1.0-rc4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Group
he: קבוצה

en: Enabled
he: מופעל

en: Content type settings
he: הגדרות סוג תוכן

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Clone
he: שכפול

en: Revert
he: שחזור

en: Group type ID
he: מזהה סוג קבוצה
