Group clone (1.1.0-rc4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Group
hi: समूह

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Content type settings
hi: सामग्री प्रकार सेटिंग्स

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Revert
hi: वापिस लाएँ
