Group clone (1.1.0-rc4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Approve
nl: Goedkeuren

en: Group
nl: Groep

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Content type settings
nl: Inhoudstype-instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Revert
nl: Terugzetten
